Prezenty na święta

Prezenty na święta, to jedne z najlepszych prezentów, jakie można dostać w ciągu roku, dlatego warto zadbać, aby prezenty na święta ucieszyły obdarowywanego, i mogły mu służyć cały rok.

Jednym z najlepszych prezentów na święta są książki, więc poniżej znajdują się trzy tytuły, które nadają się świetnie jako prezent na święta. 

ŻĄDZE- KATARZYNA NOSOWSKA

Julia Widawska nigdy nie miała łatwo, czy to w pracy, rodzinie czy nawet w miłości, życie zawsze postanowiło rzucić jej kłody pod nogi. Dlatego kiedy Julia znalazła w końcu bezwstydnego i namiętnego kochanka, z którym miała wziąć niedługo ślub, na horyzoncie pojawia się kolejna przeszkoda, a nawet kilka.

Nagle w życie Julii pojawia się dawny kochanek, chciwy ojciec chce wyłudzić od niej pieniądze, a mało tego, planowanie ślubu zbiegło się z zawodowym projektem, który ma ogromne znaczenie dla bohaterki. 

Tylko że Julia zawsze wie czego chce, i tym razem jeszcze raz postawi na swoim. 

SOLISTA, CZYLI ON, ONA I JEGO ŻONA- PIOTR C

Wini ma wszystko: żonę, dziecko i pewną posadę w kancelarii prawniczej. Jest królem życia i imprez, jeździ białym BMW, w którym z chęcią wozi młode kochanki. I to wszystko z czarującym uśmiechem na ustach. 

Wszystko się jednak zmienia kiedy to Wini spotyka na imprezie przypadkową kobietę, z którą nawiązuje gorący romans. Znają tylko swoje imiona i ciała, nic po za tym, lecz gorące uczucia mogą przerodzić się w coś głębszego. 

Czy przypadkowa kobieta może zagrozić jego małżeństwu, i zmienić jego życie w koszmar? 

WSZYSTKO O VALERII. VALERIA

Valeria o swoich romansach, przeżyciach, twórczości i całym życiu uwielbia rozmawiać wraz z trzema przyjaciółkami Carmen, Lolą oraz Nereną. 

Kiedy do Madrytu zawita lato zaczyna się czas rozstań i pożegnań, a może miłości i namiętnych romansów. 

Valeria, która jest rozdarta emocjonalnie pomiędzy iskrzącą i porywającym romansem a słodkim i romantycznym kochankiem, jeszcze nie wie kogo lub jaką przygodę wybrać.  

Pełen erotyzmu, miłości i gorących hiszpańskich imprez “Wszystko o Valerii” to lektura obowiązkowa na zimne, zimowe wieczory.