Świąteczne prezenty – książki

Prezenty na święta mogą być czasami trudne do zrealizowania, dla tego kto obdarowuje, lecz jest kilka sprawdzonych prezentów, które zawsze się sprawdzają dla każdego. Dlatego poniżej są przygotowane opisy książek, które mogą sprawdzić się idealnie jako prezent na święta (https://www.taniaksiazka.pl/Prezenty). 

TO, CO ZA NAMI

Zack od zawsze wiedział, jak potoczy się jego życie, będzie szczęśliwy u boku swojej najlepszej przyjaciółki Emily, ponieważ była ona dla niego wszystkim. Los jednak chciał, aby w życiu Zacka pojawiła się tajemnicza Nikki, która chciała jak najszybciej i jak najdalej uciec od swojej matki, która choruję na chorobę dwubiegunową. 

Kiedy matka Nikki umiera, dziewczyna zdaje sobie sprawę, ile tajemnic skrywa jej rodzina. Dziewczyna nie ma innego wyjścia, i musi wyruszyć w podróż do Kalifornii, gdzie zupełnie przypadkowo spotyka Zacka. 

CUDA CODZIENNOŚCI

Kiedy w 1863 roku podczas wigilii rodzi się chłopiec o wyjątkowo niebieskich chłopcach, jego los był już przesądzony. Chłopiec będzie jednym z miliona innych dzieci, które będą się wychowywać w państwie, którego nie ma nawet na mapach. Lecz w sercu młodego Macieja, rodzi się marzenie, które z każdym rokiem tylko rośnie, chłopiec chce sam napisać historię swego życia.

Wojna, która przechodzi w drugą, nie omija ani dużego miasta, ani małych wiosek, w których mieszka Maciej. Chłopiec, który dorasta w trudnych czasach, szybko się przekona, że najważniejsza w życiu jest rodzina, oraz że o pomoc warto zawsze zapytać drugiego człowieka. 

OSTATNIA NADZIEJA

Karla wraz z wybuchem wojna straciła wszystko. Ukochanego ojca, ojczyznę i szansę, że kiedyś będzie jeszcze dobrze. Z opresji ratuje ją najlepszy przyjaciel, który postanawia jej za wszelką cenę pomóc. 

Ukojenia nie daję jej nawet praca w szpitalu w Londynie, gdzie codziennie widzi śmierć, i szybko zrozumiała jak ludzie życie może być przewrotne i kruche. 

Karla sądzi, że nic jej w życiu nie zadowoli, lecz naglę, przychodzi do niej wiadomość, która może zmienić wszystko.